Współpraca/kontakt

Witam! 
Mam na imię Małgosia i mam 18 lat. Bloga prowadzę od kwietnia tamtego roku. Czyli mój blog ma ponad rok czasu. Jestem otwarta na każdą propozycję. Czy to z wydawnictwem, księgarnią czy autorami. Zależy mi na tym aby współpraca opierała się na zaufaniu i dobrym kontakcie. Jednak chciałabym coś dodać"

1. Od dostania książki w moje łapki daje sobie 2 tygodnie na przeczytanie danej książki oraz napisanie opinii na blogu. 
2. Wybierając książkę, mam świadomość, że muszę ją przeczytać i napisać recenzje. Krótko mówiąc wywiązuję się z umowy jaką zawarłam.
3.  Książki oceniam w skali od 1 do 10 i staram się aby ocena była konsekwentna do treści fabuły, bohaterów oraz całego ogółu książki.
4. Staram się nie popełniać błędów ortograficznych jednak czasami mogą się zdarzyć. 
5. Recenzja pojawi się nie tylko na blogu ale również na innych Social Mediach. Instagram, lubimy czytać, empik, nieprzeczytane oraz tania książka, tam również ukazują się recenzje i zawsze informuje o tym osobę z którą zawarłam współpracę.  

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną proszę skontaktować się ze mną e-mailowo: 

malgosianainternecie@wp.pl


Logo bloga: Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Najnowszy post

Witamy mój ukochany duet, czyli czy rozpływam się tak jak nad poprzednimi książkami?- Recenzja książki: "Park Avenue"- Penelope Ward i Vi Keeland

  Duet znacie, a ja kocham, więc uzupełniamy się nawzajem. Tym razem troszkę bardziej inna historia, ale również jest dobra. Zapraszam do pe...